TOP PRYMA

TOP PRYMA

Niszczenie dokumentów Konstancin

Niszczenie materiałów reklamowych
Ekologiczna utylizacja ścinek
Zakup, sprzedaż, obrót makulaturą
Bezpieczeństwo
TOP PRYMA
O nas

Jesteśmy firmą z blisko 20 letnim doświadczeniem, działamy na rynku od 2004 roku. Pragniemy Państwa zapoznać z ofertą niszczenia dokumentów. Działamy według najnowszych standardów, wszystkie standardy są przez Naszą firmę spełniane – dotyczy to między innymi ochrony danych osobowych oraz normy dotyczącej niszczenia dokumentacji.

Profesjonalne niszczenie dokumentów Konstancin

Niewłaściwe przechowywanie i nieodpowiednia utylizacja dokumentów zawierających dane wrażliwe, może prowadzić do poważnych konsekwencji prawnych. Zarówno prywatni przedsiębiorcy, jak i lekarze, prawnicy oraz inne osoby, których zadaniem jest dbanie o prywatne dane klientów, mają obowiązek dokładnie zabezpieczać dokumenty oraz zniszczyć je, kiedy nie jest już konieczne ich przechowywanie. Należy pamiętać, że niszczenie dokumentów musi odbywać się w odpowiedniej formie, dlatego przedsiębiorcy, którzy nie są pewni podstaw prawnych w tym zakresie, powinni zlecić to zadanie profesjonalnej firmie. 

Profesjonalne niszczenie dokumentacji zostanie objęte odpowiednim poświadczeniem i certyfikatem, co sprawi, że zarówno właściciel firmy, jak i pracownicy zostaną zdjęci z odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowe zniszczenie dokumentów. My zajmiemy się tym za Ciebie, wykonując pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami.

0 ton
Zniszczonych dokumentów
0 lat
Na rynku
0 %
Zadowolonych klientów

Dlaczego warto postawić na profesjonalne niszczenie dokumentów?

Istnieje wiele przepisów prawnych, wymagających od organizacji i firm ochrony danych swoich klientów. Ustawa o ochronie danych osobowych RODO wymusiła na wielu podmiotach znaczące zmiany zarówno w przechowywaniu, jak i niszczeniu dokumentacji. Nowe rozporządzenia są bardzo restrykcyjne, a ich nieprzestrzeganie lub nieprawidłowe wykonanie grozi konsekwencjami finansowymi i prawnymi. Dlatego oferujemy Ci profesjonalne niszczenie dokumentacji bankowej, medycznej, księgowej, korespondencji i wielu innych. Gwarantujemy, że wykonujemy nasze działania zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, dbając o to, by każdy dokument został poddany prawidłowej utylizacji. 

Warto wiedzieć, że niszczarki dostępne powszechnie w prywatnych biurach nie zawsze odpowiadają normom, dotyczącym niszczenia dokumentów, dlatego lepszą opcją będzie skorzystanie z naszych usług. Dysponujemy certyfikowanymi maszynami, które mogą służyć do niszczenia danych osobistych i urzędowych dokumentów, których nie trzeba już przechowywać. Nasza oferta niszczenia dokumentów przeznaczona jest dla przedsiębiorstw z miejscowości Konstancin i innych miast w mazowieckim. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zadawania pytań. Służymy fachową radą i chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej oferty, która spełni indywidualne oczekiwania, a jednocześnie będzie w pełni zgodna z normami prawnymi. Gwarantujemy, że powierzone nam dokumenty zostaną zutylizowane w całości bez ryzyka wycieku wrażliwych danych.

TOP PRYMA

Proces utylizacji

01

Pakowanie

Dostarczamy pojemniki na dokumenty, spakujemy materiały w Państwa obecności.

02

Transport

dokumentów do miejsca ich utylizacji odbywa się za pomocą lokalizatora GPS.

03

Niszczenie

Niszczenie dokumentów odbywa się zgodnie z zasadami RODO. Bezpowrotnie, pod nadzorem kamer. Do utylizacji wykorzystujemy niszczarki HSM o stopniach bezpieczeństwa P-3 i P-4.
dots-element
04

Certyfikat

Po ukończeniu procesu klient otrzymuje Certyfikat zniszczenia dokumentów.
Masz pytania?