TOP PRYMA

TOP PRYMA

Niszczenie dokumentów Lubelskie

Niszczenie materiałów reklamowych
Ekologiczna utylizacja ścinek
Zakup, sprzedaż, obrót makulaturą
Bezpieczeństwo
TOP PRYMA
O nas

Jesteśmy firmą z blisko 20 letnim doświadczeniem, działamy na rynku od 2004 roku. Pragniemy Państwa zapoznać z ofertą niszczenia dokumentów. Działamy według najnowszych standardów, wszystkie standardy są przez Naszą firmę spełniane – dotyczy to między innymi ochrony danych osobowych oraz normy dotyczącej niszczenia dokumentacji.

Profesjonalne niszczenie dokumentów Lubelskie

Nowe przepisy RODO wymuszają na firmach odpowiednią utylizację dokumentów, co jest związane z ochroną danych osobowych. Warto pamiętać, że dane wrażliwe mogą znajdować się nie tylko w korespondencji, ale też na umowach czy fakturach, które powinny być odpowiednio przechowywane, a po pewnym czasie – zniszczone. Zaostrzenie przepisów sprawiło, że wiele firm spotkało się z problemem zniszczenia całej masy dokumentów, która przepływa przez przedsiębiorstwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich podmiotów, rozszerzyliśmy naszą ofertę profesjonalnego niszczenia dokumentów dla województwa lubelskiego. Nasza firma znajduje się w Warszawie, jednak chętnie przyjmujemy zlecenia także z innych części kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy chcesz pozbyć się zbędnych papierów.

0 ton
Zniszczonych dokumentów
0 lat
Na rynku
0 %
Zadowolonych klientów

Jakie dokumenty utylizujemy?

Nasze usługi obejmują wywóz oraz niszczenie dokumentów, takich jak:

  • bankowe;
  • medyczne;
  • korespondencję;
  • księgowe;
  • umowy;
  • dokumenty kadrowe;
  • procesowe;
  • inne

Korzystając z naszych usług, otrzymujesz pewność profesjonalnej utylizacji dokumentów, zawierających dane wrażliwe. Wiele firm w dalszym ciągu korzysta z tradycyjnych niszczarek, jednak takie urządzenia nie zapewniają niszczenia dokumentacji zgodnej z obowiązującymi normami. Nasza firma dysponuje zaawansowanymi narzędziami, pozwalającymi na kompleksowe pozbycie się dokumentów, które powinny zostać dobrze zutylizowane.

TOP PRYMA

Proces utylizacji

01

Pakowanie

Dostarczamy pojemniki na dokumenty, spakujemy materiały w Państwa obecności.

02

Transport

dokumentów do miejsca ich utylizacji odbywa się za pomocą lokalizatora GPS.

03

Niszczenie

Niszczenie dokumentów odbywa się zgodnie z zasadami RODO. Bezpowrotnie, pod nadzorem kamer. Do utylizacji wykorzystujemy niszczarki HSM o stopniach bezpieczeństwa P-3 i P-4.
dots-element
04

Certyfikat

Po ukończeniu procesu klient otrzymuje Certyfikat zniszczenia dokumentów.
Masz pytania?

Niszczenie dokumentów lubelskie – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Warto wiedzieć, że niewłaściwe przechowywanie dokumentów grozi wysokimi karami finansowymi. Wielu właścicieli przedsiębiorstw nie posiada odpowiedniej wiedzy, dotyczącej tego, jak przechowywać i poprawnie niszczyć dokumenty, dlatego poszukuje kogoś, kto się tym zajmie. Korzystając z naszych usług, po zniszczeniu dokumentów otrzymujesz certyfikat, który w przypadku błędów w procesie niszczenia dokumentów, obciąży nas, a nie Ciebie czy Twoich pracowników. Stawiając na pomoc profesjonalnej firmy, nie musisz martwić się o wyciek danych wrażliwych, który nie tylko mógłby spowodować problemy finansowe Twojej firmy, ale też utratę wizerunku.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chce w profesjonalny sposób pozbyć się zalegających dokumentów, zawierających prywatne dane różnych osób i podmiotów. Zakres naszych usług niszczenia dokumentacji obejmuje także województwo lubelskie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą niszczenia dokumentów w Warszawie.