TOP PRYMA

Niszczenie dokumentów
TOP PRYMA
TOP PRYMA

Niszczenie dokumentów Piaseczno

Niszczenie materiałów reklamowych
Ekologiczna utylizacja ścinek
Zakup, sprzedaż, obrót makulaturą
Bezpieczeństwo
TOP PRYMA
O nas

Jesteśmy firmą z blisko 20 letnim doświadczeniem, działamy na rynku od 2004 roku. Pragniemy Państwa zapoznać z ofertą niszczenia dokumentów. Działamy według najnowszych standardów, wszystkie standardy są przez Naszą firmę spełniane – dotyczy to między innymi ochrony danych osobowych oraz normy dotyczącej niszczenia dokumentacji.

Profesjonalne niszczenie dokumentów Piaseczno

RODO to ustawa o ochronie danych osobowych, która wymusiła na nas znaczące zmiany tak w przechowywaniu dokumentacji, jak i jej niszczeniu. Nowe rozporządzenia są bowiem bardzo restrykcyjne, a za ich nieprzestrzeganie grożą poważne konsekwencje finansowe oraz prawne. Aby uniknąć problemów i strat finansowych warto zatem skorzystać z usług firm niszczących dokumenty.

Wieloletnie przechowywanie dokumentacji nie zawsze jest konieczne – część dokumentów ulega przedawnieniu po roku, inne po kilku latach, dlatego też warto na bieżąco poddawać je utylizacji. O ile zdajemy sobie sprawę o wrażliwych danych na umowach czy fakturach, o tyle zapominamy że właściwej utylizacji podlegają również inne dokumenty, w tym korespondencja.


0 ton
Zniszczonych dokumentów
0 lat
Na rynku
0 %
Zadowolonych klientów

Utylizacja dokumentów – Piaseczno

Jeśli poszukujesz firmy, która zajmie się profesjonalnym niszczeniem dokumentów w Piasecznie, zachęcamy do kontaktu. Zajmujemy się utylizacją dokumentacji:

 • bankowej;
 • medycznej;
 • księgowej;
 • korespondencji;
 • umów;
 • kadrowej;
 • procesowej;
 • oraz innych, które zawierają wrażliwe dane zarówno osób prywatnych, jak i firm i instytucji.
TOP PRYMA

Proces utylizacji

01

Pakowanie

Dostarczamy pojemniki na dokumenty, spakujemy materiały w Państwa obecności.

02

Transport

dokumentów do miejsca ich utylizacji odbywa się za pomocą lokalizatora GPS.

03

Niszczenie

Niszczenie dokumentów odbywa się zgodnie z zasadami RODO. Bezpowrotnie, pod nadzorem kamer. Do utylizacji wykorzystujemy niszczarki HSM o stopniach bezpieczeństwa P-3 i P-4.
dots-element
04

Certyfikat

Po ukończeniu procesu klient otrzymuje Certyfikat zniszczenia dokumentów.
Masz pytania?

Informacja o koncesjach, zezwoleniach, licencjach oraz wpisach do rejestrów działalności regulowanej

Uprawnienia:

 • od 2015-12-14 – Zezwolenie na transport odpadów Zezwolenie na transport na terenie Rzeczpospolitej Polskiej odpadów innych niż niebezpieczne – decyzja Nr 445/2015 Starosty Piaseczyńskiego z dnia 14 grudnia 2015 r. (wprowadzone przez Starosta piaseczyński Piaseczno)
 • od 2016-02-17 do 2026-02-17 – Zezwolenie na zbieranie odpadów Zezwolenie na zbieranie odpadów – decyzja Nr 50/2016 Starosty Piaseczyńskiego z dnia 17 lutego 2016 r. (wprowadzone przez Starosta piaseczyński Piaseczno)
 • od 2023-02-06 do 2026-02-17 – Zezwolenie na zbieranie odpadów zmiana decyzji Nr 50/2016 Starosty Piaseczyńskiego z dnia 17 lutego 2016 r. znak OSR.6233.26.2015.AK, w części dotyczącej wydania zezwolenia na zbieranie odpadów – decyzja Nr 20/2023 z dnia 06.02.2023 r. znak OSR.6233.8.2020.AK (wprowadzone przez Starosta piaseczyński Piaseczno)

Dlaczego należy niszczyć dokumenty?

Niewłaściwe przechowywanie, jak i zła utylizacja dokumentów podlega pod system kar finansowych, które mogą być dotkliwe dla firmy. To jednak nie jedyny problem jaki może wyniknąć w przypadku udostępnienia danych wrażliwych – wiele firm w takich sytuacjach musi zmierzyć się również z przykrym i dotkliwym kryzysem wizerunkowym.

W celu zapobiegnięcia takim sytuacjom najlepiej jest niszczenie dokumentów powierzyć firmie, która zajmuje się tym zawodowo i może wystawić certyfikat, zdejmując tym samym odpowiedzialność z firmy i pracowników za ewentualne nieprawidłowe zniszczenie dokumentacji.

Warto też pamiętać, że niszczarki, które stosujemy powszechnie w biurach nie odpowiadają restrykcyjnym normom w tym zakresie – choć faktycznie dokumenty czy korespondencja ulega zniszczeniu można ją odtworzyć, co jest równoznaczne z nieprawidłową utylizacją dokumentacji.

Utylizacja dokumentów w Piasecznie – raz, a dobrze

Zachęcamy Państwa do kontaktu – odpowiemy nie tylko na wszystkie pytania, ale pomożemy również w doborze właściwej oferty, która spełni Państwa oczekiwania oraz będzie zgodna z najwyższymi normami prawnymi.

Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji nie tylko na terenie Piaseczna, ale również Warszawy i całego województwa Mazowieckiego. Gwarantujemy, że powierzone nam dokumenty zostaną całkowicie zutylizowane, a Państwo nie będą już musieli obawiać się o wyciek wrażliwych danych.